Chytrá domácnost Loxone

Realizace na klíč - chytrá domácnost Loxone

 

Ikona: Návštěva a zaměření
Návštěva a zaměření
zaměření objektu realizace ZDARMA
Ikona: Konzultace a poradenství
Konzultace a poradenství
pomůžeme Vám s optimalizací ZDARMA
Ikona: Vypracujeme řešení
Vypracujeme řešení
podrobná cenová kalkulace ZDARMA
Ikona: Zrealizujeme
Zrealizujeme
kvalitně a v domluveném termínu

Nabízíme:

  • zaměření objektu realizace ZDARMA
  • odborné poradenství - pomůžeme Vám s optimalizací chytrého systému Loxone ZDARMA
  • vypracujeme podrobnou cenovou kalkulaci se zajímavými slevami ZDARMA
  • realizujeme instalace všech komponent Loxone
  • zajišťujeme záruční a pozáruční servis

Neváhejte a kontaktujte nás.

 

LOXONE Miniserver – centrum automatizace budov a domácností v jednom produktu

Konečně domov, který myslí a jedná jako my. Stará se o nás podle sezóny, počasí a našeho životního stylu. Skutečně inteligentní dům zařídí sám většinu úkonů kolem zabezpečení, komfortu či úspor. Přitom nám dá maximum kontroly a nenaruší soukromí. Loxone nabízí řešení pro veškeré funkce chytrého domu. Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponent. Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci vše v domě funguje bez kompromisů.

Pod pojmem chytrý dům si dnes můžeme představit ledasco. Většinou všemožná udělátka, která nás okrádají o čas a komplikují nám život. Podle Loxone musí inteligentní dům splňovat přesný opak. Vědět vždy sám, co má dělat a šetřit obyvatelům tisíce akcí. Starat se o vytápění, osvětlení, stínění a další technologie. Jinými slovy Real Smart Home šetří náš čas a zjednodušuje nám život. Real Smart Home není jen perfektní hardware a software. V Loxone jsme vždy vycházeli ze skutečných potřeb obyvatel moderních domů. Součástí našeho řešení je tak i propracovaná logika, promyšlené použití a péče pravidelně školených instalačních partnerů. Díky standardům a doporučením si můžete být jisti, že vždy dostanete to nejlepší: To, k čemu byl náš systém stvořen.

  • Chytrá domácnost - Loxone nabízí komplexní řešení pro váš chytrý domov a výrazně tím zvyšuje úroveň Vaší bezpečnosti a pohodlí.
  • Komerční objekty - Inteligentní automatizace bytových, průmyslových, hotelových i kancelářských budov – Loxone automatizuje všechny druhy projektů.
  • Speciální projekty - Miniserver Loxone je ideálním řešením pro všechny individuální požadavky a speciální potřeby ovládání a automatizace.

Nejvyšší IQ díky Miniserveru

Loxone Smart Home je systém s nejvyšší inteligencí na trhu. Propojuje a řídí všechna zařízení v domácnosti podobně jako nervový systém člověka smysly a orgány. Toto vše směřuje do jednoho centrálního bodu: Miniserveru. Tento mozek chytrého domu se stará o to, aby vše fungovalo, jak má. Je schopný se učit a adaptovat na vaše zvyky a vlastnosti domu. O tom, že máte revoluční technologii, ale ani nemusíte vědět. Jen žijete v pohodlí a bez starostí.

Každá místnost má stejné ovládání

Aby bylo ovládání skutečně snadné, doporučujeme používat stejný princip pro všechny pokoje. Tak bude snadno zapamatovatelné pro každého. Jednou vyzkoušíte a přejde vám do krve. Už nikdy nebudete muset přemýšlet, které tlačítko zmáčknout. Náš tlačítkový standard vychází z ovládání, které využíváme každý den a chceme jej mít co nejjednodušší. Žádné přemýšlení ani zbytečné pohyby navíc. Pět dotykových ploch či klasických tlačítek stačí na vše. Nejdůležitější je ovládání světla, proto je největší. První místo, které napadne každého, kdo si chce rozsvítit. Čtyři menší pak ovládají stínění a hudbu. Díky využití dvojstisku víc nepotřebujete.

 

Software pro inteligentní elektroinstalace a automatizaci budov

Poznejte Loxone nástroje, které mění standard ovládání i konfigurace inteligentních domácností a automatizace komerčních projektů. Programování a vizualizace inteligentní elektroinstalace nikdy nebyla jednodušší. Nový OS, Loxone Config a App verze 12 nabízí řadu nových funkcí pro ještě lepší automatizaci a ovládání v domácnostech i komerčním nasazení. 

Inteligentní automatizace se postará o vše, o co se nechcete či nemůžete starat sami. Nejrychlejší a nejintuitivnější ovládání častých funkcí zajistí tlačítka. Na vše ostatní je určena mobilní aplikace Loxone App. Vzdáleně můžete ovládat osvětlení, stínění, hudbu, vytápění, klimatizaci a mnoho dalších technologií. A to, ať je kdekoli. Aplikace je navíc zcela zdarma včetně doživotních aktualizací.

100+ hotových inteligentních funkcí

Zkušenosti z již více než sto tisíc realizovaných projektů inteligentní automatizace promítáme do neustálého vývoje našeho konfiguračního nástroje. Přes 100 předpřipravených funkčních bloků pokryje automatické řízení stínicí techniky a světel, monitorování energie či ovládání multimédií. To umožňuje pohodlnou a rychlou konfiguraci inteligentní automatizace bez potřeby složitého programování.

Více na loxone.com

Kontaktujte nás