Klimatizace do bytu a domu

Klimatizace do bytu a domu

Klimatizace do bytu a domu zajistí optimální teplotu vaší domácnosti bez ohledu na venkovní prostředí. Zaručují pohodlné a zároveň zdravé bydlení. Účinné filtry moderních klimatizací čistí vzduch od prachu, pylu, bakterií i některých virů a jsou tak ideální pro alergiky a citlivé jedince.

Jak vybrat klimatizaci

Pro byty a malé domy jsou jednoznačně nejvýhodnějším řešením nástěnné klimatizace. Oceníte nízkou pořizovací cenu i snadnou instalaci a obsluhu. Pokud máte větší byt či rodinný dům, přicházejí v úvahu i praktické kazetové klimatizace – montují se přímo pod strop a jedna venkovní jednotka může obsloužit až několik místností naráz. S výběrem, údržbou i montáží vám rádi pomůžeme.

Výhody klimatizace Samsung

 • Široký výběr různých typů a provedení.
 • Moderní design, který stylově doplní váš interiér.
 • Špičkové technologie s důrazem na úsporu energií, maximální výkon a zdravé prostředí.
 • Jednoduchá instalace, bezproblémová údržba i servis klimatizací.
 • Možnosti dalšího využití – například jako praktická tepelná čerpadla vzduch-vzduch

Ekologická klimatizace Samsung

Společnost Samsung se neustále snaží být šetrná k životnímu prostředí. Ve svých klimatizacích používá chladivo R-410A, které napomáhá snižování obsahu znečišťujících látek v ovzduší a omezuje užívání materiálů ovlivňujících globální oteplování. Klimatizace Samsung mají vysokou účinnost využití energie a nejenom šetří peníze, ale také pomáhají chránit životní prostředí. 

Štítky

  Nebylo nalezeno žádné zboží.

   
  Koupelny a příslušenství
  Topení, plyn a voda
  Rekuperace vzduchu větrání, čidla a digestoře
  Obklady a dlažby