banner

Realizace koupelen na klíč

Realizace na klíč - koupelny

 

Ikona: Návštěva a zaměření
Návštěva a zaměření
zaměření objektu realizace ZDARMA
Ikona: Konzultace a poradenství
Konzultace a poradenství
pomůžeme Vám s optimalizací ZDARMA
Ikona: Vypracujeme řešení
Vypracujeme řešení
podrobná cenová kalkulace ZDARMA
Ikona: Zrealizujeme
Zrealizujeme
kvalitně a v domluveném termínu

Nabízíme:

  • rekonstrukce a realizace koupelen na klíč 
  • zaměření objektu realizace ZDARMA
  • odborné poradenství ZDARMA
  • 3D návrh koupelny ZDARMA
  • vypracujeme podrobnou cenovou kalkulaci se zajímavými slevami ZDARMA

Neváhejte a kontaktujte nás.


Zařídit koupelnu tak, aby spolehlivě sloužila dlouhá léta a zároveň splňovala veškeré naše estetické požadavky, není právě nejsnadnější. Je vhodnější koupací vana, nebo sprchový kout či kabina? A jaké zvolíte celkové barevné provedení? Tyto otázky Vám pomůžeme spolehlivě a odborně vyřešit. Kontaktujte nás, a my Vám poskytneme realizaci Vašich nápadů tak, aby Vaše koupelna byla jedinečná a exkluzivní.

Nechte se inspirovat

Potřeby, nároky a přání klientů jsou pro naší firmu vždy tím nejdůležitějším. Proto u nás najdete vše podle Vašeho vkusu i finančních možností. Jsme si jisti, že si zcela určitě vyberete koupelnu podle svého přání, ve které se budete cítit skvěle. Nabízíme kompletní sortiment koupelnového vybavení jako jsou vodovodní baterie, sprchy, sanitární keramika, koupelnové doplňky, obklady a dlažby. Zastupujeme nejen italské výrobce sanitární keramiky a vodovodních baterií či španělské výrobce obkladů a dlažeb, ale nabízíme také české výrobky vodovodních baterií, koupelnových doplňků, sprchových zástěn, koupelnového nábytku a mnoho dalšího. Od roku 2020 zastupujeme v ČR polského výrobce Sanplast, který vyrábí kvalitní sprchové zástěny, vaničky a vany v mnoha provedeních. U značky Sanplast Vám nabídneme nejlepší ceny při kompletním zařízení Vaší koupelny.

 

 

Grafické návrhy ve 3D

Každý by rád viděl, jak bude vypadat jeho koupelna ještě před započetím samotné stavby či rekonstrukce. Než uděláte konečné rozhodnutí s výběrem obkladů, dlažeb a zařízení koupelny, nechte si od nás vypracovat grafický návrh Vaší nové koupelny.

Grafické návrhy vycházejí z konkrétních rozměrů koupelny zákazníka a lze v nich měnit umístění jednotlivých zařizovacích elementů i skladbu a barvu obkladů a dlažeb. Moderní počítačový systém ArCon umožňuje dokonalou 3D vizualizaci daného prostoru koupelny včetně Vámi vybraných konkrétních obkladů a dlažeb, umyvadel, toalet, bidetů, van, sprchových koutů, baterií a koupelnového nábytku. Připravené podklady pro grafický návrh digitalizujeme počítačem a vytvoříme tak přesnou počítačovou vizualizaci návrhu, včetně rozpisů a pohledů.

Kontaktujte nás