Doprava a platba

PPL - BALÍK do ruky

Cena za poštovné bude účtována dle tabulky viz. níže. Zboží je možné uhradit předem na účet a zaslat jako standardní balík nebo zasíláme i na dobírku s příplatkem + 39,- Kč. Touto službou zasíláme zboží do max. hmotnosti 15 kg. Např.: baterie, zrcadla, galerky, doplňky, elektrické sušáky, moduly pro závěsné wc, sprchové kanálky, sprchové sloupy a panely, desky pod umyvadlo apod. Touto službou nelze zaslat "velké-těžké" zboží např.: ohřívače vody, vany, vaničky, sprchové kouty - dveře - boxy, nábytek, sanitární keramika apod. Doručení balíku je následují pracovní den v čase od 7 do 17 hod. Řidič Vás bude před doručením kontaktovat telefonicky. O odeslání balíku budete informováni emailem a zásilku lze sledovat na internetové adrese PPL.

 • Balík do 5 kg...................................119,- Kč s DPH
 • Balík do 30 kg.................................260,- Kč s DPH

Nemůžete zboží přebrat v doručovacím čase? Nevadí, zvolte si ParcelShop PPL

1) příjemce si v nákupním košíku zvolí doručení  na pobočku PPL ParcelShop

2) řidič na základě objednávky doručí zásilku do vybraného PPL ParcelShopu

3) příjemce okamžitě obdrží informativní SMS a email o uložení zásilky

4) zásilku si vyzvedne v otvíracích hodinách PPL ParcelShopu, zpravidla i o víkendu

Svůj balík si můžete vyzvednout do 7 dnů od uložení.

 • Balík na ParcelShop do 5 kg................99,- Kč s DPH
 • Balík na ParcelShop do 30 kg............165,- Kč s DPH

ČESKÁ POŠTA - BALÍK do ruky

Cena za poštovné bude účtována dle tabulky viz. níže. Zboží je možné uhradit předem na účet a zaslat jako standardní balík nebo zasíláme i na dobírku s příplatkem + 39,- KčTouto službou zasíláme drobné zboží do max. hmotnosti 5 kgČeská pošta garantuje doručení do nasledujícího dne. O odeslání balíku budete informováni emailem a zásilku lze sledovat na internetové adrese České pošty.

 • Balík do 5 kg...................................180,- Kč s DPH

TOPTRANS - PALETA - nebo volně (těžké / nadměrné zboží)

Cena za poštovné bude účtována dle tabulky viz. níže. Zboží je možné uhradit předem na účet a zaslat jako standardní zásilku nebo zasíláme i na dobírku s příplatkem + 39,- Kč. Touto službou zasíláme zboží velkých rozměrů a křehké zboží zasíláme na EURO paletě (kotle, ohřívače vody, vany, keramické vaničky, vaničky z litého mramoru, sprchové kouty, dveře a boxy, nábytek, sanitární keramika, dlažba a obklady ...). Doručení zásilky je následují pracovní den v čase od 7 do 17 hod. Před doručením zasílá Toptrans sms zprávuO odeslání balíku budete informováni emailem a zásilku lze sledovat na internetové adresToptrans.

 • Paleta/volně do   30 kg......................450,- Kč s DPH
 • Paleta/volně do   50 kg......................590,- Kč s DPH
 • Paleta           do 100 kg......................990,- Kč s DPH
 • Paleta           do 200 kg....................1590,- Kč s DPH
 • Paleta           do 300 kg....................2090,- Kč s DPH
 • Dlažba a obklady..........................od 1 490,- Kč s DPH*

*Při nákupu nad 10 000,- Kč s DPH vám bude doprava spočítána individuálně dle hmotnosti a vzdálenosti. Pokud nám cenu odsouhlasíte objednávku odbavíme.

Pokud budete kombinovat dlažbu a obklady od různých dodavatelů (např. Sapho+Rako, Sapho+Siko, Paradyz+Sapho) může se prodloužit termín dodání a zvýšit cena dopravy.


DOPRAVA ZDARMA

Štítek DOPRAVA ZDARMA (u vybraného sortimentu zboží označeném štítkem "Doprava zdarma") 

Vám bude zboží zasláno zdarma, bez úhrady poštovného v rámci ČR. Tato nabídka se vztahuje na zboží, které je označené štítkem DOPRAVA ZDARMA

Pro zboží bez štítku doprava zdarma:

 • Balíková doprava do 5kg (PPL mimo parcel shop, DPD) při nákupu nad 5 000,- je ZDARMA na VŠE
 • Balíková doprava do 30kg (PPL mimo parcel shop, DPD) při nákupu nad 9 000,- je ZDARMA na VŠE
 • Paletová přeprava Toptrans do 30kg při nákupu nad 15 000,- je ZDARMA na VŠE
 • Paletová přeprava Toptrans do 50kg při nákupu nad 20 000,- je ZDARMA na VŠE
 • Paletová přeprava Toptrans do 100kg při nákupu nad 30 000,- je ZDARMA na VŠE

Osobní odběr

Osobní odběr je možné provést v naší provozovně, která je uvedena v sekci kontakt. Při osobním odběru je samozřejmě možné zboží zaplatit hotově či předem převodním příkazem. Osobní odběry nejsou nijak zpoplatněny. Při odběru zboží se, prosím, prokažte číslem Vaší objednávky, zrychlíte tak vyřízení objednávky. Zboží je nutné vyzvednou do 5 pracovních dní od potvrzení doručení zboží. Potvrzení bude zasláno emailem nebo budete kontaktováni telefonicky. 

 • lze platit kartou

Doprava na Slovensko

Cena za poštovné bude účtována dle tabulky viz. níže. Touto službou zasíláme balíkové zboží do max. hmotnosti 30 kg. Zboží je možné uhradit předem na účet a zaslat jako standardní balík nebo zasíláme i na dobírku s příplatkem + 49,- Kč. Pro vany, sprch. kouty, dveře, nábytek a ostatní paletové zboží vám dopravu spočítáme individuálně.

 • Balík do 5 kg......................................230,- Kč s DPH
 • Balík do 30 kg....................................370,- Kč s DPH

Dopravu na paletě Vám spočítáme individuálně, dle rozměrů, hmotnosti a adresy doručení. Pište na venta3@email.cz.


Online platby

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba okamžitým bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267


Zákazník je povinen překontrolovat a převzít zásilku pouze není-li nijak zjevně poškozená. Více zde