Doprava

PPL 

Ceník přepravy - BALÍK

Cena za poštovné bude účtována dle tabulky viz. níže. Zboží je možné uhradit předem na účet a zaslat jako standardní balík nebo zasíláme i na dobírku s příplatkem + 39,- Kč. Touto službou zasíláme zboží do max. hmotnosti 30 kg. Např.: baterie, zrcadla, galerky, doplňky, elektrické sušáky, moduly pro závěsné wc, sprchové kanálky, sprchové sloupy a panely, desky pod umyvadlo apod. Touto službou nelze zaslat "velké-těžké" zboží např.: ohřívače vody, vany, vaničky, sprchové kouty - dveře - boxy, nábytek, sanitární keramika apod. Doručení balíku je následují pracovní den v čase od 7 do 17 hod. Řidič Vás bude před doručením kontaktovat telefonicky. O odeslání balíku budete informováni emailem a zásilku lze sledovat na internetové adrese PPL.

  • Balík do 5 kg......................................109,- Kč s DPH
  • Balík do 15 kg....................................175,- Kč s DPH

Česká pošta

Ceník přepravy - BALÍK

Cena za poštovné bude účtována dle tabulky viz. níže. Zboží je možné uhradit předem na účet a zaslat jako standardní balík nebo zasíláme i na dobírku s příplatkem + 39,- KčTouto službou zasíláme drobné zboží do max. hmotnosti 5 kg. Česká pošta garantuje doručení do nasledujícího dne, ale ze zkušeností víme, že tomu často tak nebývá. O odeslání balíku budete informováni emailem a zásilku lze sledovat na internetové adrese České pošty.

  • Balík do 5 kg........................................150,- Kč s DPH

Toptrans

Ceník přepravy - PALETA - nebo volně (těžké / nadměrné zboží)

Cena za poštovné bude účtována dle tabulky viz. níže. Zboží je možné uhradit předem na účet a zaslat jako standardní zásilku nebo zasíláme i na dobírku s příplatkem + 39,- Kč. Touto službou zasíláme zboží velkých rozměrů a křehké zboží zasíláme na EURO paletě (kotle, ohřívače vody, vany, keramické vaničky, vaničky z litého mramoru, sprchové kouty, dveře a boxy, nábytek, sanitární keramika, dlažba a obklady ...). Doručení zásilky je následují pracovní den v čase od 7 do 17 hod. Před doručením zasílá Toptrans sms zprávuO odeslání balíku budete informováni emailem a zásilku lze sledovat na internetové adresToptrans.

  • Paleta/volně do   50 kg......................449,- Kč s DPH
  • Paleta/volně do 100 kg......................599,- Kč s DPH
  • Paleta/volně do 200 kg......................799,- Kč s DPH
  • Paleta/volně do 300 kg......................999,- Kč s DPH

 DOPRAVA ZDARMA (u vybraného sortimentu zboží označeném štítkem "Doprava zdarma") 

Vám bude zboží zasláno zdarma, bez úhrady poštovného v rámci ČR. Tato nabídka se vztahuje na zboží, které je označené štítkem DOPRAVA ZDARMA v minimální hodnotě objednávky nad 1 000,- Kč V případě kombinace zboží s dopravou zdarma a bez dopravy zdarma, (bude-li to nutné) bude doúčtováno dopravné poměrným způsobem, pouze za zboží, na které se tato akce nevztahuje, a to dle standardních dodacích podmínek.

AKCE Balíková doprava do 5kg (PPL, DPD) při nákupu nad 3 000,- je ZDARMA na vše 

AKCE Balíková doprava do 15kg (PPL, DPD) při nákupu nad 5 000,- je ZDARMA na vše


Osobní odběr

Osobní odběr je možné provést v naší provozovně, která je uvedena v sekci kontakt. Při osobním odběru je samozřejmě možné zboží zaplatit hotově či předem převodním příkazem. Osobní odběry nejsou nijak zpoplatněny. Při odběru zboží se, prosím, prokažte číslem Vaší objednávky, zrychlíte tak vyřízení objednávky. Zboží je nutné vyzvednou do 5 pracovních dní od potvrzení doručení zboží. Potvrzení bude zasláno emailem nebo budete kontaktováni telefonicky. Nelze platit kartou.


Doprava na Slovensko

Cena za poštovné bude účtována dle tabulky viz. níže. Touto službou zasíláme balíkové zboží do max. hmotnosti 30 kg. Pro vany, sprch. kouty, dveře, nábytek a ostatní paletové zboží vám dopravu spočítáme individuálně.

  • Balík do 5 kg......................................230,- Kč s DPH
  • Balík do 15 kg....................................370,- Kč s DPH
  • Balík do 30 kg....................................490,- Kč s DPH

Dopravu na paletě Vám spočítáme individuálně, dle hmotnosti a adresy doručení. Pište na venta1@email.cz.


Zákazník je povinen překontrolovat a převzít zásilku pouze není-li nijak zjevně poškozená. Více zde


Koupelny a příslušenství
Topení, plyn a voda
Rekuperace vzduchu větrání, čidla a digestoře
Obklady a dlažby