Desky pod umyvadlo

Desky pod umyvadlo v moderních dekorech, k dispozici v šířkách do 250 cm. Desky lze upevnit na stěnu pomocí designových konzolí, které můžou sloužit jako praktický držák ručníků. Pod čelní stranu desky lze instalovat sušák osušky. Na přání lze vyrobit jakoukoliv šířku desky z MDF do 250 cm a také zmenšit i hloubku desky - cena na dotaz.

Desky pod umyvadlo WOODY pro konstrukce SKA

Desky WOODY pro konstrukce SKA jsou vyráběné na zakázku z masivního dřeva v dekoru přírodní dub o tloušťce 28 mm. Povrch je lakován akrylovým lakem ke zvýšení odolnosti proti vlhkosti. Čelní hrana je mírně zaoblená. Svou hloubkou 46 cm jsou určené pouze pro ocelové konstrukce SKA, které naleznete v našem sortimentu.

Desky nabízíme v délkách 60, 75, 90 a 120 cm. Desky doporučujeme doplnit umyvadly na postavení. Otvor pro baterii a výpust lze vyvrtat v místě instalace nebo na přání dle dodaného výkresu přímo ve výrobě.

Sortiment WOODY

Desky pod umyvadlo WOODY
Desky pod umyvadlo AVICE

Desky pod umyvadlo AVICE

Deska pod umyvadlo v moderních dekorech dřeva, k dispozici v šířkách od 60 do 250 cm. Tloušťka 48 mm působí dostatečně masivně, ale zároveň deska zůstává přijatelně lehká pro snadnou montáž na stěnu. Povrch je tvořen vysokotlakým laminátem, který je odolný vodě i poškrábání. Spodní hrana je opatřena odkapávací silikonovou hranou, která zamezí zatékání vody pod desku. AVICE desky lze upevnit na stěnu pomocí designových konzolí, které zároveň slouží jako praktický držák ručníků. Doplňkové zásuvky rozšiřují využitelnost tohoto konceptu a lze je libovolně instalovat pod zvolenou desku. Na přání lze vyrobit jakoukoliv šířku desky. U desek delších než 1 m doporučujeme instalovat každých 70 cm skrytou podpěrnou konzoli pro lepší rozložení hmotnosti.

Sortiment série Sapho AVICE

Desky pod umyvadlo TAILOR

Desky Tailor jsou na zakázku lepené a leštěné z materiálu Rockstone (umělý kámen) o tloušťce 13 mm. Rockstone je masivní homogenní materiál vyrobený z přírodních minerálů a čistého akrylového polymeru. Otvory pro odpad umyvadla a stojánkovou vodovodní baterii lze vyvrtat před montáží desky korunkovým vrtákem nebo otvory vyvrtáme dle výkresu za příplatek. Na přání lze zhotovit libovolný rozměr do 250 cm – cena na dotaz. Při objednání je nutné uvést barevné provedení desky.

Sortiment série Sapho TAILOR

Desky pod umyvadlo TAILOR
Desky pod umyvadlo INKA

Desky pod umyvadlo INKA

Sanitární keramika INKA je jedinečným projektem společnosti Kerasan. Jedná se o dvě velikosti umyvadel, která jsou k dostání v bílé a černé barvě. Sérii doplňují keramické desky sloužící jako odkladné plochy. Desky jsou nabízené v různých rozměrech s několika barevnými provedeními a dekory. Umyvadla a desky lze libovolně kombinovat.

Sortiment série Sapho INKA

Konzole pod desky

Nezapomeňte také na konzole pod desky. V naší nabídce najdete široký výběr klasických, designových a skrytých podpěr.

Sortiment konzolí pod desky

Konzole pod desky