banner

Kotle na tuhá paliva

Realizace na klíč - kotle na tuhá paliva

 

Ikona: Návštěva a zaměření
Návštěva a zaměření
zaměření objektu realizace ZDARMA
Ikona: Konzultace a poradenství
Konzultace a poradenství
pomůžeme Vám s optimalizací ZDARMA
Ikona: Vypracujeme řešení
Vypracujeme řešení
podrobná cenová kalkulace ZDARMA
Ikona: Zrealizujeme
Zrealizujeme
kvalitně a v domluveném termínu

Nabízíme:

  • zaměření objektu realizace ZDARMA!
  • odborné poradenství - pomůžeme Vám s optimalizací topného systému ZDARMA!
  • vypracujeme podrobnou cenovou kalkulaci se zajímavými slevami ZDARMA!
  • realizujeme různé druhy topných systémů: kotle, krbová kamna, krbové vložky
  • zajišťujeme záruční a pozáruční servis
  • zajišťujeme revize kotlů Benekov
  • zajistíme dotace NZU

Neváhejte a kontaktujte nás.


Kolte na tuhá paliva Blaze Harmony

BLAZE HARMONY s.r.o. (z angl. ”harmonie ohně”) je rodinná, ryze česká firma, která patří se svými technicky nadčasově řešenými produkty mezi nejrychleji rostoucí firmy v oboru. Její zakladatel Roman Tihelka se již více než 20 let věnuje aktivitám v oblasti vytápění spojeného se spalováním biomasy. Naše filozofie je zaměřena na výzkum a vývoj nových trendů v oblasti spalování biomasy. Každý z produktů je zcela jinak řešený, než je tomu u stávajících kotlů a značek. Nově vybudovaná nejmodernější laboratoř a zkušebna zajišťuje našim konstruktérům ty nejlepší podmínky pro výzkum a vývoj. Kotle Blaze jsou špičkou na českém i zahraničním trhu. Pošlete nám nezávaznou poptávku a nechte si nacenit kotel Blaze Harmony.

Proč si pořídit kotel od českého výrobce Blaze Harmony?

Mechanická detekce zbytkového paliva
Tento unikátní systém zabezpečuje automatický stáložár tak, že při poklesu objemu paliva v přikládací komoře dojde k vypnutí ventilátoru a tím je zastaven proces hoření. Tato přesná detekce udrží stáložárnou vrstvu ve spalovací komoře několik hodin a tím se několikanásobně sníží počet roztápění v kotli za sezonu.

Ochrana před nízkoteplotní korozí
Zabudovaný termostat a speciální konstrukce směšování v tělese kotle, zajišťují ochranu kotle. Možné je samotížné zapojení do akumulační nádrže bez nutnosti čerpadel. Značná úspora při instalaci a bezpečný provoz. (U vybraných kotlů volitelné příslušenství)

Třípásmový přívod vzduchu
Zajišťuje rovnoměrné odhořívání paliva a umožňuje kvalitní spalování paliv různých rozměrů (štěpka, piliny, dřevěné brikety i nižší kvality). Předsoušecí vzduch, který je přiváděn (v případě potřeby) do horní části komory vysouší případné vlhké palivo, aby bylo možné jej kvalitně spálit a zachovat vysokou účinnost kotle a nízké emisní hodnoty.

Protikorozní ochrana systémem izolované kompaktní teplé komory
V izolované kompaktní přikládací komoře nejsou stěny přímo ochlazovány vodou. Díky tomu mají vyšší teplotu, což zabraňuje kondenzaci. Životnost kotlů této koncepce je několikaná- sobná oproti běžným zplyňovacím kotlům. Díky vyšší teplotě stěn, nedochází k nepříjemnému usazování dehtu v přikláda- cí komoře. Komoru je možné vyměnit.

Špičková regulovatelnost výkonu kotle
Umožňuje přímo nastavit požadovaný výkon kotle v procentech a regulovat kotel během provozu. Nastavení sníženého výkonu zajistí dlouhou dobu hoření v kotli při srovnatelné kvalitě spalování, jako když je výkon nastaven na 100 %.

Spádované dno zplyňovací komory
Zajišťuje samočinné odvádění popela ze spalovací komory v průběhu hoření a zcela odpadá nutnost čištění před novým roztápěním.


Kotle na tuhá paliva ATMOS

Atmos je rodinná česká firma a v současnosti jeden z největších evropských výrobců kotlů na tuhá paliva. Firma exportuje více než 80% své produkce do zahraničí, především do Německa, Rumunska, Itálie, Francie, Švédska, Rakouska, Polska, Ruska, Bulharska, Dánska, Slovenska, Litvy, Lotyšska, Ukrajiny, Běloruska atd.

Sortiment zahrnuje kotle na dřevo od 15 do 100 kW, na uhlí a dřevo od 18 do 50 kW, na černé uhlí 25-35 kW, kotle na pelety od 4,5 do 45 ( 60 ) kW a kombinované kotle na zplynování dřeva v kombinaci s hořákem na pelety, zemní plyn a ETO ve výkonech od 15 do 35 kW. Výrobky firmy Atmos vzbudily velký zájem mezi uživateli topícími dřevem a instalatéry, pro svou dobrou funkčnost, kvalitu a v neposlední řadě, velice příznivou cenu.


Kotle na tuhá paliva BENEKOV

Každý zákazník má individuální požadavky na řešení svého topného systému. Vývoji všech kotlů BENEKOV proto vždy předchází důsledná analýza trhu, aktuálních požadavků zákazníků a nejnovějších technologických trendů, tak abychom mohli nabídnout řešení kvalitního vytápění co nejširšímu okruhu uživatelů. Naše firma patří v evropském měřítku mezi průkopníky ve vývoji univerzálních automatických kotlů na tuhá paliva.

Automatické kotle na uhlí nabízíme v mnoha variantách. Od těch nejmenších, které jsou vhodné pro vytápění bytů, s náročností na výkon 14 kW, po ty největší, které zvládnou vytopit i větší objekty, s tepelným výkonem do 99 kW.  V případě instalace kaskády doporučujeme kombinaci maximálně 4 kotlů, přičemž lze dosáhnout výkonu cca 400 kW.

Pokud jsou pro vás jasnou volbou mezi palivy dřevěné pelety, jste tu správně. Připravili jsme pro vás širokou nabídku automatických kotlů se zásobníkem na dřevěné pelety. Ať už sháníte menší kotel, který je vhodný pro byty s malými energetickými ztrátami, nebo potřebujete vybavit o hodně rozlehlejší prostory, naše kotle jsou tu pro Vás. Výkon automatických kotlů Benekov se pohybuje v rozmezí od 19 kW do 99 kW.

Kontaktujte nás