ROTH

Precizní zpracování koupelnových výrobků slaví úspěchy již od roku 1991 (pod jménem ROLTECHNIK) nejen v ČR, ale i na nejnáročnějších trzích, jako je Německo, Rakousko, Švýcarsko a další.

Naše vybavení do koupelen je určeno i pro velké rodiny. My jsme také rodinné typy, a proto jsme se v roce 2016 do jedné velké rodiny přidali. Společnost Roltechnik se stala členem skupiny Roth Industries, která sídlí v Německu. Roth je nadnárodní výrobce energetických a sanitárních systémů s celosvětovým zastoupením. Nás toto spojení naučilo především vyšší preciznosti, dotažení i těch nejmenších detailů k dokonalosti a umění obstát na světovém trhu.

Od 1. 1 .2020 převzala firma Roltechnik nový název Roth Czech. Naše produkty si užívají spokojení zákazníci ve 25 zemích světa. A další přibývají. Dáváme si totiž záležet na každém detailu. Splníme rovněž jakýkoliv požadavek na atypické řešení. Vždy se Vám budeme snažit vyjít vstříc. Inovujeme design výrobků ve spolupráci s nejlepšími italskými mistry a naše technologie certifikují nejnáročnější německé autority.

Více na webu Roth.

Výrobky značky ROTH jsou zastoupeny v následujících kategoriích: